Menu Link Config (8.x-1.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: View
fil: Tingnan

en: Expanded
fil: Pinalawak
