Menu Link Config (8.x-1.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Parent
hu: Szülő

en: View
hu: Megtekintés

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Expanded
hu: Nyitott

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hu: A menürendszer csak belső útvonalakat tárol, de az útvonal álveneveket megjelenítéskor használja. %link_path ezért %normal_path formában lett tárolva.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: „@link_path” útvonal érvénytelen, vagy nincs megfelelő jogosultság az eléréséhez.

en: There was an error saving the menu link.
hu: Hiba történt a menüpont mentése közben.

en: Menu name
hu: Menünév

en: About
hu: Leírás

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
hu: Az ehhez a menüponthoz tartozó útvonal. Ez lehet a Drupal belső útvonala (például %add-node), vagy külső (mondjuk %drupal). %front használható a címlapra hivatkozáshoz.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
hu: A nem engedélyezett menüpontok egyik menüben sem fognak megjelenni.

en: Show as expanded
hu: Nyitott állapotban megjelenítve

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
hu: Nyitott állapotban a menüpont gyermekei mindig látszani fognak.

en: Parent link
hu: Szülő hivatkozás

en: Edit menu link
hu: Menüpont szerkesztése

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: The menu link has been saved.
hu: A menüelem mentése megtörtént.

en: Route name
hu: Útvonal neve

en: Route parameters
hu: Útvonal paraméterek

en: Enable menu link
hu: A menühivatkozás engedélyezése

en: Edit menu link %title
hu: %title menühivatkozás szerkesztése

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
hu: Egy hivatkozás gyermekeinek legnagyobb mélysége rögzített. Ezért néhány menüpont nem választható ki szülőként, ha így túllépné ezt a határt.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
hu: Egy menünek ugyanazon szintjén lévő hivatkozásainak súlya. A nehezebbek a lesüllyednek, a kisebb súlyúak pedig felfelé sorolódnak.
