Menu Link Config (8.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: About
ug: ھەققىدە
