Menu Link Config (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: About
gu: વિશે
