Menu Link Config (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: View
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Menu name
nl: Menunaam

en: About
nl: Over

en: Link path
nl: Linkpad

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad voor deze menulink. Dit kan een intern pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Voer %front in voor een link naar de voorpagina.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menulinks die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer deze menulink is geselecteerd en het heeft onderliggende menulinks, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Delete menu link
nl: Menulink verwijderen

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: The menu link has been saved.
nl: De menulink is opgeslagen.

en: Route name
nl: Route-naam

en: Route parameters
nl: Route-parameters

en: Enable menu link
nl: Menulink inschakelen

en: Edit menu link %title
nl: Menulink %title wijzigen

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een link en alle onderliggende items ligt vast. Sommige menu-links zijn mogelijk niet beschikbaar als bovenliggend menu-item als, door selectie hiervan, deze limiet wordt overschreden.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
nl: Het link gewicht ten opzichte van andere links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau. In het menu zullen de links met een hoog gewicht laag in het menu komen en links met een laag gewicht zullen een positie krijgen in de top van het menu.
