Menu Link Config (8.x-1.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: View
oc: Veire

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Expanded
oc: Desplegat

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
oc: Lo sistèma de menú enregistra uniquement los camins sistèmas, mas utilizara los aliasses d'URLs al moment de l'afichatge. %link_path es estat enregistrat coma %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: La ruta '@link_path' es pas valida o no i teniu accès.

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: About
oc: A prepaus

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
oc: Lo camin per aqueste ligam de menú. Aquò pòt èsser un camin interne de Drupal coma %add-node o una URL externe coma %drupal. Utilizar %front per far un ligam cap a la pagina d'accueil.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
oc: Los ligams de menú que no estiguin activats es pas listaran a cap menú.

en: Show as expanded
oc: Mostra'l ampliat

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
oc: Se se selecciona aqueste ligam de menú a filhs, lo menú apareisserà totjorn ampliat.

en: Parent link
oc: Ligam pare

en: Edit menu link
oc: Editar lo ligam de menú

en: Delete menu link
oc: Suprimís lo ligam de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
