Menu Link Config (8.x-1.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Parent
ku: باوان

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: There was an error saving the menu link.
ku: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕێگر هه‌بوو له‌ پاشه‌که‌وت کردنی به‌سته‌ری پێڕست.

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: About
ku: دەربارە

en: Parent link
ku: بەستەری باوان
