Menu Link Config (8.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Menu
ml: മെനു
