Menu Link Config (8.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Parent
mn: Эх

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
mn: Цэсний систем нь системийн замыг хадгалдаг боловч URL тэмдэглэгээг харуулдаг. %link_path -ийг %normal_path гэж хадгална.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
mn: '@link_path' зам нь хүчингүй эсвэл та ийшээ хандах эрх байхгүй.

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
