Menu Link Config (8.x-1.0-alpha8) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: About
my: အကြောင်း
