Menu Link Config (8.x-1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Parent
sl: starš

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Options
sl: Možnosti

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sl: Sistem menijev shranjuje le sistemske poti, prikazuje pa URL psevdonime. %link_path je bil shranjen kot %normal_path

en: Menu name
sl: Ime menija

en: About
sl: O modulu
