Menu Link Config (8.x-1.0-alpha9) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प
