Menu Link Config (8.x-1.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: View
nn: Sjå på
