Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: About
ne: बारेमा
