Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Menu link
da: Menu-link

en: Attributes
da: Attributter

en: Class
da: Klasse

en: Relationship
da: Forbindelse

en: Menu name
da: Navn

en: Field types
da: Felttyper
