Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
