Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Relationship
he: יחס

en: Menu name
he: שם תפריט
