Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Class
id: Kelas

en: Relationship
id: Hubungan

en: Menu name
id: Nama menu

en: Field types
id: Jenis bidang isian
