Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu
