Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
