Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Menu name
sr: Назив менија
