Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Field types
az: Sahə növləri
