Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Menu name
be: Назва меню

en: Field types
be: Тыпы палёў
