Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Parent
es: Padre

en: Name
es: Nombre

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: Attributes
es: Atributos

en: Class
es: Clase

en: Relationship
es: Relación

en: Menu name
es: Nombre del menú

en: Field types
es: Tipos de campo
