Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Attributes
ja: 属性

en: Class
ja: クラス

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: Field types
ja: フィールドタイプ
