Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
