Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Class
lt: Klasė

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
