Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums
