Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
