Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
