Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Name
bo: མིང

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང
