Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Attributes
ca: Atributs

en: Class
ca: Classe

en: Relationship
ca: Relació

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Field types
ca: Tipus de camps
