Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: Relationship
cs: Vztah

en: Menu name
cs: Název menu

en: Field types
cs: Typy polí
