Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo
