Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Field types
eu: Eremu motak
