Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Attributes
gl: Atributos

en: Class
gl: Clase

en: Relationship
gl: Relación

en: Menu name
gl: Nome do menú
