Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Class
hu: Osztály

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Menu name
hu: Menünév

en: Field types
hu: Mezőtípusok
