Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌
