Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
