Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Menu link
nl: Menulink

en: Attributes
nl: Attributen

en: Class
nl: Klasse

en: Relationship
nl: Relatie

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Field types
nl: Veldtypes
