Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Relationship
ps: اړيكې
