Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Class
ru: Класс

en: Relationship
ru: Связь

en: Menu name
ru: Название меню

en: Field types
ru: Типы полей
