Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Menu name
sq: Emri i menusë
