Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Class
sv: Klass

en: Relationship
sv: Relation

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Field types
sv: Fälttyper
