Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Relationship
ta: உறவு

en: Menu name
ta: வரைப்பட்டியின் பெயர்
