Menu Manipulator (3.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Icon
gl: Icona

en: Menu
gl: Menú

en: Theming
gl: Tematización

en: Examples
gl: Exemplos

en: - Select -
gl: - Seleccione -
