Menu Manipulator (3.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Icon
nl: Pictogram

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Select menus to be filtered by language
nl: Selecteer menu's die op taal moeten worden gefilterd

en: If none selected, all menus will be filtered by language.
nl: Als er niets is geselecteerd, worden alle menu's gefilterd op taal.

en: Select icon for this menu link.
nl: Selecteer een icoon voor deze menulink.

en: Select menus with icons
nl: Selecteer menu's met iconen
