Menu Manipulator (3.0.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Icon
de: Symbol

en: Menu
de: Menü

en: Examples
de: Beispiele

en: Menu name
de: Menüname

en: - Select -
de: - Auswählen -
