Menu Manipulator (3.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Icon
fi: Ikoni

en: Menu
fi: Valikko

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -
