Menu Manipulator (3.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Icon
is: Táknmynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Examples
is: Dæmi

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: - Select -
is: - Velja -
